Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Figue Amere Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Figue Amere Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Figue Amere marki Miller Harris to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Figue Amere został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mandarynka, liść fiołka, jodła balsamiczna, cedr, bergamotka, dzięgiel, róża, narcyz i wodorosty.

Ambra Mandarynka Liść fiołka Jodła balsamiczna Cedr Bergamotka Dzięgiel Róża Narcyz Wodorosty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Figue Amere by Miller Harris.

Figue Amere Recenzje Perfum

Figue Amere by Miller Harris 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Figue Amere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Figue Amere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Figue Amere marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Figue Amere marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Escada Tropical Punch Sonia Rykiel Rykiel Rose Laura Biagiotti Aqua di Roma Givenchy My Givenchy Dream Esprit Connect for Her Carven Carven Couture Lilly Pulitzer Wink Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Corine de Farme Ternata IKKS Private Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel