Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne 1888 Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Cologne 1888 Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Cologne 1888 Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne 1888 marki Miller Harris to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne 1888 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, ambra, piżmo, bazylia, kminek, petitgrain, bergamotka, sycylijska cytryna, gorzka pomarańcza i majeranek.

Rozmaryn Ambra Piżmo Bazylia Kminek Petitgrain Bergamotka Sycylijska cytryna Gorzka pomarańcza Majeranek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne 1888 by Miller Harris.

Cologne 1888 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Cologne 1888, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Cologne 1888, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne 1888 marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne 1888 marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Versace Baby Blue Jeans Carthusia Mediterraneo Tonino Lamborghini Overall pour Homme Yves Rocher Ode a la Joie O Boticario Homme.com Creed Selection Verte Memoire Liquide Soleil Liquide Berkeley Square Lime & Clarysage Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Acorelle Jardin des Thes Kristel Saint Martin KSM Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu