Marki » M » kwiatowe « Grupy

Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet

Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet

żółtych kwiatów
Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet Zdjęcia Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet Zdjęcia Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet Zdjęcia Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet Zdjęcia Coeur de Fleur Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

Coeur de Fleur marki Miller Harris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Coeur de Fleur został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są groszek pachnący i mimoza; nutami serca są malina, brzoskwinia i irys; nutami bazy są wanilia, ambra i egipski jaśmin.

Groszek pachnący Mimoza

Malina Brzoskwinia Irys

Wanilia Ambra Egipski jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur de Fleur by Miller Harris.

Coeur de Fleur Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Nie wyczuwa mój nos w tym zapachu groszku; podejrzewam, że nie dość znam jego aromat. Natomiast dla miłośników mimozy mam dobrą wiadomość - w tych perfumach urzekł mnie bezpretensjonalny, na lekkiej waniliowej poduszce podany uroczy bukiet mimoz, a raczej mimozowy obłoczek, bo aromat jest bardzo lekki, przyskórny. Kwiat mimozy jest bardzo naturalny.
Zapach doskonały jako perfumowa piżamka;)

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Na początku wyczuwam delikatne kwiatuszki, coś jak anemony (być może to deklarowany groszek), potem mimoza, gorzkawy, pudrowy irys i... bardzo szybko nic. Na skórze, bo na apaszce czuję je jeszcze po 4 godzinach (jeśli się mocno wwącham).
Coeur de Fleur to zapach ledwie wyczuwalny, powiedziałabym: perfumy homeopatyczne. Moim zdaniem nie warto za tę cenę.

czerwiec
czerwiec

Rzeczywiście groszek na początku. Ale nie taki maksymalnie rozwinięty, bardzo słodki i kwiatowy tylko cierpki, z nutami zielonymi. Słodkawa za to jest mimoza.

A potem kompozycja zsuwa się po suchym, pudrowym irysie w jaśmin otulony ambrą. Owoców nie znajduję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Coeur de Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Coeur de Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur de Fleur marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur de Fleur marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Miyako Amouage Dia pour Femme Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Mahora Serge Lutens Iris Silver Mist Piotr Czarnecki Sensei Montale Full Incense Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Avon Today Oriflame Mirage Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Ambre Sultan Miraculum Pani Walewska Noir Guerlain Samsara Eau de Parfum Hermes Elixir des Merveilles Guerlain La Petite Robe Noir Burberry London Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Fahrenheit Gucci Gucci pour Homme