Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Coeur d`Ete Miller Harris dla kobiet

Coeur d`Ete Miller Harris dla kobiet

Coeur d`Ete Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

Coeur d`Ete marki Miller Harris to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Coeur d`Ete został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są ziarno kakaowca, mandarynka, grejpfrut, lukrecja i cytryna; nutami serca są banan, biała gruszka, liść czarnej porzeczki, bez i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, benzoes i wanilia.

Ziarno kakaowca Mandarynka Grejpfrut Lukrecja Cytryna

Banan Biała gruszka Liść czarnej porzeczki Bez Heliotrop

Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur d`Ete by Miller Harris.

Coeur d`Ete Recenzje Perfum

Coeur d`Ete by Miller Harris 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Coeur d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Coeur d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur d`Ete marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur d`Ete marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Esme Rene Beautiful U Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Smell Bent Hungry Hungry Hippies Gale Hayman Delicious Amber Corine de Farme Witch Corn Angel Schlesser Ambre Frais Femme Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Revlon Reflections Voluspa Vanity Kylie Minogue Showtime EDP Molinard Tendre Friandise