Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Coeur d`Ete Miller Harris dla kobiet

Coeur d`Ete Miller Harris dla kobiet

Coeur d`Ete Miller Harris dla kobiet Zdjęcia

Coeur d`Ete marki Miller Harris to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Coeur d`Ete został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są ziarno kakaowca, mandarynka, grejpfrut, lukrecja i cytryna; nutami serca są banan, biała gruszka, liść czarnej porzeczki, bez i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, benzoes i wanilia.

Ziarno kakaowca Mandarynka Grejpfrut Lukrecja Cytryna

Banan Biała gruszka Liść czarnej porzeczki Bez Heliotrop

Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur d`Ete by Miller Harris.

Coeur d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Coeur d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Coeur d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur d`Ete marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur d`Ete marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Hard Candy Hard Candy Giorgio Beverly Hills Red 2 IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Opus Oils Burlesque: Charm Lulu Guinness Fairytales Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Amway Anticipate La Maison de la Vanille Vanahe Faberlic O Feerique Sensuelle Ulric de Varens Creation N° 30 Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume