Marki » M » cytrusowe « Grupy

Citron Citron Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Citron Citron Miller Harris dla kobiet i mężczyzn

Citron Citron Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citron Citron Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citron Citron Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citron Citron Miller Harris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Citron Citron marki Miller Harris to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citron Citron został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lyn Harris. Nutami głowy są lima, pomarańcza i sycylijska cytryna; nutami serca są mięta i bazylia; nutami bazy są przyprawy, cedr, mech dębowy i kardamon.

Lima Pomarańcza Sycylijska cytryna

Mięta Bazylia

Przyprawy Cedr Mech dębowy Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citron Citron by Miller Harris.

Citron Citron Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Citron Citron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Citron Citron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citron Citron marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citron Citron marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Adolfo Dominguez Azahar Betty Barclay Rubin Jardin de France Citron vert I Profumi di Firenze Limone di Sicilia D`Orsay Etiquette Bleue Lili Bermuda Fresh Water L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Detaille Fleur Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Roger Vivier Le Neroli Jalaine Citrus Dream