Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Mila Schön Lui Mila Schön dla mężczyzn

Mila Schön Lui Mila Schön dla mężczyzn

Mila Schön Lui Mila Schön dla mężczyzn Zdjęcia

Mila Schön Lui marki Mila Schön to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Mila Schön Lui został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Charles Niel. Nutami głowy są biały imbir, anyż gwiazdkowaty, bergamotka i cytryna; nutami serca są rozmaryn, , lawenda i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe, wetyweria i cedr.

Biały imbir Anyż gwiazdkowaty Bergamotka Cytryna

Rozmaryn Lawenda Bazylia

Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mila Schön Lui by Mila Schön.

Mila Schön Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön Mila Schön Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön Mila Schön Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mila Schön Lui marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mila Schön Lui marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Nikos Sculpture pour Homme Lancome Hypnôse Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Joop! Wolfgang Joop Borsalino Panama Yves Saint Laurent Jazz Prestige Montale Sliver Aoud Rochas Monsieur Rochas Alexa Lixfeld 003 Luciano Soprani Luciano Soprani Pascal Morabito Or Black