Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Mila Schön Lui Mila Schön dla mężczyzn

Mila Schön Lui Mila Schön dla mężczyzn

Mila Schön Lui Mila Schön dla mężczyzn Zdjęcia

Mila Schön Lui marki Mila Schön to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Mila Schön Lui został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Charles Niel. Nutami głowy są biały imbir, anyż gwiazdkowaty, bergamotka i cytryna; nutami serca są rozmaryn, , lawenda i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe, wetyweria i cedr.

Biały imbir Anyż gwiazdkowaty Bergamotka Cytryna

Rozmaryn Lawenda Bazylia

Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mila Schön Lui by Mila Schön.

Mila Schön Lui Recenzje Perfum

Mila Schön Lui by Mila Schön 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön Mila Schön Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön Mila Schön Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mila Schön Lui marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mila Schön Lui marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Lancome Hypnôse Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Alfred Dunhill Dunhill London Pierre Balmain BalMan Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Otto Kern Signature Men Fragrances of Ireland Patrick Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Ineke Field Notes From Paris Bugatti Pureblack Ortigia Sicilia Ambra Nera