Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mila Schön Lei Mila Schön dla kobiet

Mila Schön Lei Mila Schön dla kobiet

wodny
Mila Schön Lei Mila Schön dla kobiet Zdjęcia Mila Schön Lei Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

Mila Schön Lei marki Mila Schön to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mila Schön Lei został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Charles Niel. Nutami głowy są pomarańcza, liczi, mandarynka, biała brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia, lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i laska wanilii.

Pomarańcza Liczi Mandarynka Biała brzoskwinia Bergamotka

Jaśmin Konwalia Lotos Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Laska wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mila Schön Lei by Mila Schön.

Mila Schön Lei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön Mila Schön Lei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön Mila Schön Lei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mila Schön Lei marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mila Schön Lei marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Van Cleef & Arpels Van Cleef Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Aubusson Perlissima d`Aubusson Parfum d`Empire Cuir Ottoman The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Scents of Time Maya Gucci Gucci Guilty S.T. Dupont Miss Dupont Lush Twilight