Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mila Schön Mila Schön dla kobiet

Mila Schön Mila Schön dla kobiet

Mila Schön Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

Mila Schön marki Mila Schön to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mila Schön został wydany w 2002 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są przyprawy i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Nuty owocowe

Przyprawy Nuty kwiatowe

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mila Schön by Mila Schön.

Mila Schön Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön Mila Schön, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön Mila Schön, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mila Schön marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mila Schön marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mistral Grapefruit Red Currant Next Just Pink Bloom Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Revlon Love Her Madly Rendezvous Bath and Body Works Midnight Pomegranate Lucy B Pink Frangipani Fragonard Ile d`Amour Escada Sunset Heat Les Nereides Musc de Java Peter Andre Unconditional Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Jil Sander Sport for Women