Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mila Schön Mila Schön dla kobiet

Mila Schön Mila Schön dla kobiet

Mila Schön Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

Mila Schön marki Mila Schön to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mila Schön został wydany w 2002 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są przyprawy i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Nuty owocowe

Przyprawy Nuty kwiatowe

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mila Schön by Mila Schön.

Mila Schön Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön Mila Schön, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön Mila Schön, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mila Schön marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mila Schön marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Escada Escada Sentiment Fendi Fantasia Fendi Britney Spears Believe Kenzo 7:15 AM in Bali Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Andy Warhol Marilyn Rose Versace Versus Trussardi Light Her Alta Moda Sweet Heart Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete