Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

`90 Mila Schön dla kobiet

`90 Mila Schön dla kobiet

morski
`90 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `90 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `90 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

`90 marki Mila Schön to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. `90 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są woda morska, bergamotka, tangeryna i gałka muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, brzoskwinia, piwonia i melon; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Woda morska Bergamotka Tangeryna Gałka muszkatołowa

Jaśmin Brzoskwinia Piwonia Melon

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about `90 by Mila Schön.

`90 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön `90, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön `90, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum `90 marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu `90 marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Azzaro Pink Tonic Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Michael Kors Island Hawaii Morgan Love Love de Toi Glossy Revlon Charlie Silver Halston Halston Sheer Les Parfums de Rosine Roseberry Emanuel Ungaro Ungaro Party Tonino Lamborghini Overall Ted Baker X2O Extraordinary for Women Mary-Kate and Ashley Olsen One