Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

`90 Mila Schön dla kobiet

`90 Mila Schön dla kobiet

morski
`90 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `90 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `90 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

`90 marki Mila Schön to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. `90 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są woda morska, bergamotka, tangeryna i gałka muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, brzoskwinia, piwonia i melon; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Woda morska Bergamotka Tangeryna Gałka muszkatołowa

Jaśmin Brzoskwinia Piwonia Melon

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about `90 by Mila Schön.

`90 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön `90, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön `90, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum `90 marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu `90 marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Profumum Roma Acqua e Zucchero Elizabeth Arden Red Door Shimmer Neil Morris Coral Alessandro Stiletto Perfume for Legs Voluspa Mimosa Martini So...? So…? Kiss me Next Just Pink Bloom Anthousa Fig & Vetiver Joya FvsS: Composition No. 1 Anna Sui Forbidden Affair