Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

`70 Mila Schön dla kobiet

`70 Mila Schön dla kobiet

`70 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `70 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `70 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

`70 marki Mila Schön to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. `70 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i pieprz; nutami serca są jaśmin, esencja różana, konwalia i morela; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Tangeryna Pieprz

Jaśmin Esencja różana Konwalia Morela

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about `70 by Mila Schön.

`70 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön `70, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön `70, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum `70 marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu `70 marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versus Donna Rance 1795 Josephine Domenico Caraceni Loren Nautilus Donna Nautilus La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Elizabeth Arden True Love Houbigant Raffinee La Perla Charme Lace Collection Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Lucy B Tiare Coconut The Party The Garden Party Iris