Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

`60 Mila Schön dla kobiet

`60 Mila Schön dla kobiet

tuberozowy
`60 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `60 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia `60 Mila Schön dla kobiet Zdjęcia

`60 marki Mila Schön to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. `60 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, magnolia, melon, gruszka i nektarynka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, frezja, konwalia i orchidea; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, wanilia i jeżyna.

Bergamotka Magnolia Melon Gruszka Nektarynka

Jaśmin Tuberoza Frezja Konwalia Orchidea

Piżmo Cedr Virginia Wanilia Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about `60 by Mila Schön.

`60 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mila Schön `60, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mila Schön `60, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum `60 marki Mila Schön. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu `60 marki Mila Schön reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Oilily Papilon Novae Plus Violet Miss Caty Cat Gres Cabotine Aquarelle Aftelier Fig Gale Hayman Delicious Temptation essence Surf`s Up Police Police Passion Marc de la Morandiere Thiara LR LR Classics Santorini