Marki » M » kwiatowe « Grupy

Cher Michel Klein dla kobiet

Cher Michel Klein dla kobiet

Mam: 1

Cher marki Michel Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cher został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, drzewo sandałowe i róża.

Irys Drzewo sandałowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cher by Michel Klein.

Cher Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Klein Cher, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Klein Cher, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cher marki Michel Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cher marki Michel Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montana Montana Mood Sensual Stella McCartney Sheer Stella 2008 Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Jean Paul Gaultier Ma Dame Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Floris Stephanotis Costes Costes 2 Ayala Moriel Yasmin Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Caesars World Caesars Woman Taylor of London Elegant Rose