Marki » M » kwiatowe « Grupy

Cher Michel Klein dla kobiet

Cher Michel Klein dla kobiet

Mam: 1

Cher marki Michel Klein to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cher został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, drzewo sandałowe i róża.

Irys Drzewo sandałowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cher by Michel Klein.

Cher Recenzje Perfum

Cher by Michel Klein 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Klein Cher, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Klein Cher, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cher marki Michel Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cher marki Michel Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sergio Tacchini Stile Donna Ineke After My Own Heart Lalique Le Baiser L`Erbolario Tuberosa Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Remy Latour L`elue Avon Candid Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Tallulah Jane Tallulah Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Yves Rocher Pivoine Benetton Gold