Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Tattoo Michel Germain dla kobiet

Tattoo Michel Germain dla kobiet

karmelowy

Tattoo marki Michel Germain to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Tattoo został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są lima i passiflora; nutami serca są wiciokrzew i karmel; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Lima Passiflora

Wiciokrzew Karmel

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tattoo by Michel Germain.

Tattoo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Tattoo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Tattoo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tattoo marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tattoo marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Betsey Johnson Betsey Johnson Hard Candy Hard Candy Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Profumi del Forte Vittoria Apuana Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Voluspa Mignonette Sinfonia di Note Coeur de Noisette Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Nicolai Parfumeur Createur Balkis Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey