Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sexual Sugar Michel Germain dla kobiet

Sexual Sugar Michel Germain dla kobiet

migdałowy
Sexual Sugar Michel Germain dla kobiet Zdjęcia Sexual Sugar Michel Germain dla kobiet Zdjęcia

Sexual Sugar marki Michel Germain to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są dzikie jagody i cukier; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i passiflora; nutami bazy są wanilia i migdał.

Dzikie jagody Cukier

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Passiflora

Wanilia Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Sugar by Michel Germain.

Sexual Sugar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Sugar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Sugar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Sugar marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Sugar marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
mark. mark Jewel Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Deborah Mandorla Boadicea the Victorious Invigorating L`Occitane en Provence Rose Confite Voluspa Vanity Ulric de Varens Mini Purple Laurence Dumont Figue Sauvage Amway Anticipate Ulric de Varens Ottomane Cacharel Amor Amor Absolu Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille