Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexual Star Michel Germain dla kobiet

Sexual Star Michel Germain dla kobiet

miodowy

Sexual Star marki Michel Germain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexual Star został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są morela, kwiat afrykańskiej pomarańczy i szałwia; nutami serca są miód, bez i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia.

Morela Kwiat afrykańskiej pomarańczy Szałwia

Miód Bez Egipski jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Star by Michel Germain.

Sexual Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Star marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Star marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills Wings Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Ella Mikao Yujin Amour Paul Smith Paul Smith Story Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Marks and Spencer Autograph Blush Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Lili Bermuda Petals S. Cute Q. Panda So...? So...? Shop until u drop Aloha Beauty Island Bougainvillea Jeanne Arthes Boum Que Calor