Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexual Star Michel Germain dla kobiet

Sexual Star Michel Germain dla kobiet

miodowy

Sexual Star marki Michel Germain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexual Star został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są morela, kwiat afrykańskiej pomarańczy i szałwia; nutami serca są miód, bez i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia.

Morela Kwiat afrykańskiej pomarańczy Szałwia

Miód Bez Egipski jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Star by Michel Germain.

Sexual Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Star marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Star marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Burberry Burberry Summer Morgan Sweet Paradise Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Parfums Pergolese Paris Pergolese Avon Urban Flowers New York Clive Christian 1872 for Women So...? So...? On the beach Mexx XX by Mexx Lovesome Madonna Nudes 1979 Sensual Katy Perry Purr Jeanne Arthes Sexy Me No2