Marki » M » « Grupy

Sexual Secret Michel Germain dla kobiet

Sexual Secret Michel Germain dla kobiet

tropikalny

Sexual Secret marki Michel Germain to perfumy dla kobiet. Sexual Secret został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mango i czerwona mandarynka; nutami serca są jaśmin, lotos i róża; nutami bazy są ambra, drzewo kaszmirowe i białe piżmo.

Mango Czerwona mandarynka

Jaśmin Lotos Róża

Ambra Drzewo kaszmirowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Secret by Michel Germain.

Sexual Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Secret marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Secret marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums DelRae Bois de Paradise Zirh Zirh Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Culti Mediterranea Bond No 9 So New York Julian Rouas Private Collection Demeter Fragrance Lychee Ruehl No.925 Ruehl No.925 Yves Rocher Mure Sauvage Novae Plus Real Man Green Sorelle Fontana IF Jeans Ajmal Lure for Him