Marki » M » aromatyczne « Grupy

Sexual Fresh Pour Homme Michel Germain dla mężczyzn

Sexual Fresh Pour Homme Michel Germain dla mężczyzn

Sexual Fresh Pour Homme marki Michel Germain to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sexual Fresh Pour Homme został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, mandarynka, grejpfrut, bergamotka i mech dębowy.

Lawenda Mandarynka Grejpfrut Bergamotka mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Fresh Pour Homme by Michel Germain.

Sexual Fresh Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Fresh Pour Homme marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Fresh Pour Homme marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pal Zileri Pal Zileri Mary Kay MK High Intensity Paul Sebastian PS Fine Cologne Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet GianMarco Venturi Trybe Hermes Eau de Gentiane Blanche M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Playboy Ibiza Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Benetton Benetton Blu Man Caswell Massey English Lavander Intelligent Nutrients Nurture