Marki » M » aromatyczne « Grupy

Sexual Fresh Pour Homme Michel Germain dla mężczyzn

Sexual Fresh Pour Homme Michel Germain dla mężczyzn

Sexual Fresh Pour Homme marki Michel Germain to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sexual Fresh Pour Homme został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, mandarynka, grejpfrut, bergamotka i mech dębowy.

Lawenda Mandarynka Grejpfrut Bergamotka mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Fresh Pour Homme by Michel Germain.

Sexual Fresh Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Fresh Pour Homme marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Fresh Pour Homme marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Oriflame S8 Davidoff Cool Water Freeze Me Banana Republic Slate Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Fragrances of Ireland Inis Maitre Parfumeur et Gantier Baime Creative Universe Beth Terry Mare Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Lord`s Jester Demeter