Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sexual Femme Michel Germain dla kobiet

Sexual Femme Michel Germain dla kobiet

kakaowy

Sexual Femme marki Michel Germain to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, fasolka tonka, róża, meksykańska czekolada, malina i czerwone jagody.

Paczula Fasolka tonka Róża Meksykańska czekolada Malina Czerwone jagody

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Femme by Michel Germain.

Sexual Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Femme marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Femme marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Lolita Lempicka Caprice Violette Hard Candy Hard Candy Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Crabtree & Evelyn Found Oriflame Divine Sensual Lancome Chrysalide Now or Never Laurence Dumont Figue Sauvage La Perla Ruby Perlage Gres Caline Night Molinard 1849 Collection Iles D'Or Molinard Tendre Friandise