Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sexual Blush Michel Germain dla kobiet

Sexual Blush Michel Germain dla kobiet

Sexual Blush marki Michel Germain to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Sexual Blush został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są pomarańcza, czerwone jabłko i kiwi; nutami serca są irys i jaśmin; nutami bazy są piżmo i wata cukrowa.

Pomarańcza Czerwone jabłko Kiwi

Irys Jaśmin

Piżmo Wata cukrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Blush by Michel Germain.

Sexual Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Sexual Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Sexual Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Blush marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Blush marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Pilar & Lucy To Twirl All Girly Mojo Be Candy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Profumi del Forte Vittoria Apuana L`Occitane en Provence Rose Confite Lancome Chrysalide Now or Never Stacked Style Dolce Dew Michel Germain Sexual Femme Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Il Profvmo Chocolat Frais