Marki » M » kwiatowe « Grupy

Immaculate Michel Germain dla kobiet

Immaculate Michel Germain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Immaculate Michel Germain dla kobiet Zdjęcia

Immaculate marki Michel Germain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Immaculate został wydany w 2003 roku. Immaculate stworzyli Clement Gavarry i Sophia Grojsman. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, cytryna i róża.

Jaśmin Cytryna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immaculate by Michel Germain.

Immaculate Recenzje Perfum

Immaculate by Michel Germain 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Immaculate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Immaculate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immaculate marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immaculate marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Chopard Wish Turquoise Diamond Bijan DNA The Different Company Rose Poivree L`Erbolario Fioriscuri Histoires de Parfums 1876 Jardin de France Chevrefeuille Aroma M Geisha Nobara-Cha Laura Ashley Magic Garden Dana Black Lace Novaya Zarya Kuznetsky Most