Marki » M » kwiatowe « Grupy

Immaculate Michel Germain dla kobiet

Immaculate Michel Germain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Immaculate Michel Germain dla kobiet Zdjęcia

Immaculate marki Michel Germain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Immaculate został wydany w 2003 roku. Immaculate stworzyli Clement Gavarry i Sophia Grojsman. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, cytryna i róża.

Jaśmin Cytryna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immaculate by Michel Germain.

Immaculate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Immaculate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Immaculate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immaculate marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immaculate marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 L`Occitane en Provence Cherry Blossom Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Caswell Massey Gardenia Potter & Moore Orange Flower and Amber Liz Claiborne Lucky You Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947