Marki » M » kwiatowe « Grupy

Immaculate Michel Germain dla kobiet

Immaculate Michel Germain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Immaculate Michel Germain dla kobiet Zdjęcia

Immaculate marki Michel Germain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Immaculate został wydany w 2003 roku. Immaculate stworzyli Clement Gavarry i Sophia Grojsman. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, cytryna i róża.

Jaśmin Cytryna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immaculate by Michel Germain.

Immaculate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Immaculate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Immaculate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immaculate marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immaculate marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Salvador Dali Daliflor Versace Versace Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) By Kilian Beyond Love Avon Summer White Houbigant Quelques Fleurs l`Original Acca Kappa Mimosa Morgane le Fay Blue Masaki Matsushima mat; metal Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Tiens Trench