Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Deauville pour Homme Michel Germain dla mężczyzn

Deauville pour Homme Michel Germain dla mężczyzn

tytoniowy

Deauville pour Homme marki Michel Germain to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, szałwia i klementynka; nutami serca są gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są mech dębowy, ambra, tytoń i korzeń irysa.

Lawenda Szałwia Klementynka

Gałka muszkatołowa Pieprz

Mech dębowy Ambra Tytoń Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deauville pour Homme by Michel Germain.

Deauville pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michel Germain Deauville pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michel Germain Deauville pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deauville pour Homme marki Michel Germain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deauville pour Homme marki Michel Germain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Elements Geir Ness Geir Ness for Men Gant Gant Summer 2009 Xerjoff Uden Le Jardin Retrouve Citron Poivre Diptyque L`Eau de Tarocco Corine de Farme Eros Cool Demeter Fragrance Bourbon Brooksfield B. Green Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Nejma Puro Intense Mansfield Antonio De Curtis