Marki » M » kwiatowe « Grupy

Yvette Michael Storer dla kobiet

Yvette Michael Storer dla kobiet

Yvette marki Michael Storer to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Storer. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, róża, heliotrop, konwalia, fasolka tonka, drzewo sandałowe, przyprawy i estragon.

Nuty kwiatowe Róża Heliotrop Konwalia Fasolka tonka Drzewo sandałowe Przyprawy Estragon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yvette by Michael Storer.

Yvette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Storer Yvette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Storer Yvette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yvette marki Michael Storer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yvette marki Michael Storer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Daylight Borsari Violetta di Parma Lalique Flora Bella Perry Ellis 360° Blue Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees L`Erbolario Caprifoglio Coach Peony Splash Essentially Me Tangos Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Floris Gardenia Kristen Michele Fleurs Blanches