Marki » M » kwiatowe « Grupy

Yvette Michael Storer dla kobiet

Yvette Michael Storer dla kobiet

Yvette marki Michael Storer to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Storer. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, róża, heliotrop, konwalia, fasolka tonka, drzewo sandałowe, przyprawy i estragon.

Nuty kwiatowe Róża Heliotrop Konwalia Fasolka tonka Drzewo sandałowe Przyprawy Estragon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yvette by Michael Storer.

Yvette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Storer Yvette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Storer Yvette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yvette marki Michael Storer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yvette marki Michael Storer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Aftelier Boronia Single Solid Oriflame Divine Trussardi Bianco Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Creed Love in Black Galanos Galanos Tsi-La Organic Misaki Betty Barclay Pure Style Revlon Love Her Madly Laura Ashley Magic Garden