Marki » M » orientalne « Grupy

Monk Michael Storer dla mężczyzn

Monk Michael Storer dla mężczyzn

dymny

Monk marki Michael Storer to orientalne perfumy dla mężczyzn. Monk został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Storer. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, galbanum, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat lipy, kadzidło, wosk pszczeli, cytrusy, ambrette (piżmo ambrowe), kakao i róża; nutami bazy są jaśmin, brzoza, drzewo sandałowe, cedr virginia, benzoes, fasolka tonka, wanilia i cywet.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Galbanum Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat lipy Kadzidło Wosk pszczeli Cytrusy Ambrette (piżmo ambrowe) Kakao Róża

Jaśmin Brzoza Drzewo sandałowe Cedr Virginia Benzoes Fasolka tonka Wanilia Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monk by Michael Storer.

Monk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Storer Monk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Storer Monk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monk marki Michael Storer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monk marki Michael Storer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Hanae Mori Hanae Mori Annick Goutal Myrrhe Ardente Krizia Krazy Krizia Todd Oldham Todd Oldham Escentric Molecules Molecule 02 Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Aroma M Geisha Noire biehl parfumkunstwerke eo01 Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles Ermenegildo Zegna Zegna Forte Segreti di Lucca Elisa