Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Michalsky for Women Michael Michalsky dla kobiet

Michalsky for Women Michael Michalsky dla kobiet

Michalsky for Women marki Michael Michalsky to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Michalsky for Women został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza i gruszka; nutami serca są neroli, heliotrop i lukrecja; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i pralina.

Grejpfrut Pomarańcza Gruszka

Neroli Heliotrop Lukrecja

Drzewo sandałowe Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Michalsky for Women by Michael Michalsky.

Hypnotic Poison

Michalsky for Women Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo eleganckie perfumy. Mimo iż zawierają sporą dawkę słodyczy: lukrecja, wanilia i praliny, to nie są słodziakiem. Umiejętne połączenie wszystkich składników daje znakomitą, niebanalną mieszankę. Cytrusy przez chwilę w otwarciu a potem szybciutko ujawnia się to co w sercu i bazie. A to jest własnie najpiekniejsze:-). heliotrop i neroli na drzewie sandałowym z kruszonką skomponowaną z pralin i wanilii. Absolutnie nie są męczące dla otoczenia a zostawiają tajemniczą nutkę. Flakon elegancki. Perfumy mało popularne w Polsce, pozwalją wyróżnić się z tłumu. Godne polecenia.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Bardzo interesujące perfumy dzienne, niestety na mojej skórze nie czuć tego cytrusowego otwarcia. Jest trochę lukrecji, nuta heliotropu i zapach od razu przechodzi do nut bazowych z których najmocniej wybijają się pralinki:) Są to perfumy delikatne, ciężko nimi kogoś zaskoczyć i nie wyobrażam sobie ,żeby mogły komuś przeszkadzać. Posiadam 30ml i zużyję je z przyjemnością, lecz nasza znajomość chyba na tym się zakończy, ponieważ na mnie są bardzo nietrwałe (przy skórze skrajnie suchej i atopowej mało które perfumy poszczycić się mogą trwałością) ale Michalskim muszę dopsikiwać się co 2-3 godziny. Niemniej jednak polecam, są bardzo przyjemne i oryginalne, nie znam nikogo, kto nimi pachnie:)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Hipnotyzujacy do granic!
Wode perfumowana Michalsky zakupilam bez wczesniejszych prob, poniewaz zawiera wlasciwie wszystkie nuty zapachowe, ktore sa na mojej liscie w scislej czolowce.
Michalsky otwiera sie orientalnie-apetycznie, gruszkowo - cytrusowo.
Potem zaczyna pobrzemiewac kremowy heliotrop w duecie z lukrecja.
Baza jest niesamowicie rozkoszna - trudno ja opisac, bo z jednej strony czuc wyraznie pralinki, a z drugiej, zapach drogocennego drzewa, wiec chociaz nuty zapachowe sugeruja ze Michalsky jest calkowicie 'jadalny' - to tak naprawde wiecej w nim seksu i zmyslowosci niz nut spozywczych.
Czuje, ze pokochaja go fanki Hypnotic Poison Dior'a i pierwszego zapachu Lolity Lempickiej.
Dla mnie Michalsky to istne cudo, a do tego rzadko kto go nosi. Cieszy mnie to poniewaz wszyscy pytaja czym tak seksownie pachne, a ja nie zdradzam sekretu, bo jest mi na reke ze wlasnie TAK pachne TYLKO JA I NIKT INNY
Trwalosc i moc przycmiewa cala mase moich innych gorno-polkowych perfum, Michalsky trzyma sie skory 12 godzin i jest dobrze wyczuwalny przez otoczenie przez conajmniej pierwsze 6-7 godzin.
(Uwielbiam wersje meska w srebrnej butelce - jest szalowa i sprawia ze mam ochote zjesc mojego meza!)

Michalsky for Women by Michael Michalsky 3.62 out of 5 based on 13 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Michalsky Michalsky for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Michalsky Michalsky for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Michalsky for Women marki Michael Michalsky. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Michalsky for Women marki Michael Michalsky reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Silver Rain Estée Lauder Sensuous Thierry Mugler Innocent Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Givenchy Ange ou Demon Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Chopard Casmir Estée Lauder SpellBound Yves Rocher Vanille Noire Rochas Tocade Slava Zaitsev Nikita Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent Baby Doll Lancome Hypnose Jean Paul Gaultier Classique Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Rochas Absolu Calvin Klein Obsession Calvin Klein Forbidden Euphoria Guerlain Samsara Eau de Parfum