Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Suede Michael Kors dla kobiet

Suede Michael Kors dla kobiet

tuberozowy
Suede Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Suede marki Michael Kors to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Suede został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, lilia wodna, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są jaśmin, gardenia, tuberoza i magnolia champaka; nutami bazy są plumeria, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Lilia wodna Mandarynka Liść fiołka

Jaśmin Gardenia Tuberoza Magnolia champaka

Plumeria Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suede by Michael Kors.

Suede Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suede marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suede marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Versace Jeans Couture Glam Al-Rehab Lansy Serge Lutens Iris Silver Mist Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Bvlgari BLV Absolute Clean Clean Lather Nina Ricci Premier Jour Soleil Le Labo Jasmin 17 FCUK FCUK Connect Her O Boticario Floratta Sapphire Byblos Cielo