Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexy Rio de Janeiro Michael Kors dla kobiet

Sexy Rio de Janeiro Michael Kors dla kobiet

tropikalny
Sexy Rio de Janeiro Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Rio de Janeiro Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Rio de Janeiro Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Sexy Rio de Janeiro marki Michael Kors to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sexy Rio de Janeiro został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi mango; nutami serca są wiciokrzew i jaśmin; nutą bazy jest wanilia.

Mango

Wiciokrzew Jaśmin

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Rio de Janeiro by Michael Kors.

Sexy Rio de Janeiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Sexy Rio de Janeiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Sexy Rio de Janeiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Rio de Janeiro marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Rio de Janeiro marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino V Ete Escada Escada Moon Sparkle Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Indult Manakara Women Secret W`eau Garden Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Jennifer Lopez Sunkissed Glow Pupa Yes Silver Sarah Jessica Parker SJP NYC Fresh Memoirs of a Geisha Oriflame The Babes Passion Berry