Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Mam: 13 Miałem: 3 Chcę: 13 Ukochany zapach: 1

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Sexy Amber marki Michael Kors to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sexy Amber został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żywica bursztynowa, białe kwiaty i drzewo sandałowe.

Żywica bursztynowa Białe kwiaty Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Amber by Michael Kors.

Allure eau de parfum
Glam Jasmine
Voile d'Ambre
Allure
Armani Mania

Sexy Amber Recenzje Perfum

fabiolkaa
fabiolkaa

Cudowny zapach - jak dla mnie najpiękniejszy z całej 'trójcy' Michael'a Kors'a. Otulający i uwodzicielski, chociaż nie zaryzykowałabym stwierdzenia, że tylko i wyłącznie na wieczory. Myślę, że równie dobrze sprawdzi się w jesienne i zimowe poranki.
Początek mocno przyprawowy - chłopak stwierdził, że pachnę jak dobre, niemieckie pierniczki. Chwilę później zapach staje się dużo łagodniejszy i pięknie kremowy. Wielbicielki sandałowca będą zachwycone, bo to bardzo ciekawa i seksowna jego odsłona! :)

Trwałość jak u Kors'a - bez zarzutu, projekcja bardzo dobra - piękny ogonek.
Na anglojęzycznej fragrantice wiele dziewczyn porównuje je do Allure - i rzeczywiście mają coś z klasyka, ale nie spodziewajmy się jego kopii - początek może i wspólny, ale później każdy z nich idzie swoją drogą.

Warto przetestować :)

Sexy Amber by Michael Kors 4.20 out of 5 based on 13 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Sexy Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Sexy Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Amber marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Amber marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Subscription Promo
Bvlgari Jasmin Noir Cacharel Noa Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Christian Dior Hypnotic Poison Gucci Guilty Chanel Coco Noir Lancome Hypnose Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Boucheron Jaipur Bracelet Chloe L`Eau de Chloe Yves Saint Laurent Belle d`Opium Gucci Gucci Guilty Intense Chloe Chloe Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Valentino Valentina Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Calvin Klein Euphoria Christian Dior Dune