Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Sexy Amber marki Michael Kors to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sexy Amber został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żywica bursztynowa, białe kwiaty i drzewo sandałowe.

Żywica bursztynowa Białe kwiaty Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Amber by Michael Kors.

Allure eau de parfum
Glam Jasmine

Sexy Amber Recenzje Perfum

fabiolkaa
fabiolkaa

Cudowny zapach - jak dla mnie najpiękniejszy z całej 'trójcy' Michael'a Kors'a. Otulający i uwodzicielski, chociaż nie zaryzykowałabym stwierdzenia, że tylko i wyłącznie na wieczory. Myślę, że równie dobrze sprawdzi się w jesienne i zimowe poranki.
Początek mocno przyprawowy - chłopak stwierdził, że pachnę jak dobre, niemieckie pierniczki. Chwilę później zapach staje się dużo łagodniejszy i pięknie kremowy. Wielbicielki sandałowca będą zachwycone, bo to bardzo ciekawa i seksowna jego odsłona! :)

Trwałość jak u Kors'a - bez zarzutu, projekcja bardzo dobra - piękny ogonek.
Na anglojęzycznej fragrantice wiele dziewczyn porównuje je do Allure - i rzeczywiście mają coś z klasyka, ale nie spodziewajmy się jego kopii - początek może i wspólny, ale później każdy z nich idzie swoją drogą.

Warto przetestować :)

Michael Kors Sexy Amber Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Michael Kors Sexy Amber Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
FragranceX.com
94.50 USD
Michael Kors Sexy Amber Perfume by Michael Kors, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum
FragranceNet.com
120.19 USD
MICHAEL KORS SEXY AMBER for WOMEN by Michael Kors EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ
MICHAEL KORS SEXY AMBER for WOMEN by Michael Kors EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Sexy Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Sexy Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Amber marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Amber marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Hermes L’Ambre des Merveilles Boucheron Jaipur Bracelet Chanel Coco Noir Dior Pure Poison Dior Hypnotic Poison Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Gentlemen Only Chanel Chanel No 19 Poudre Yves Rocher Ambre Noir Ralph Lauren Polo Blue Tom Ford White Patchouli Avon Rare Pearls Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Chanel Allure Homme Edition Blanche Yves Rocher Comme une Evidence Chloe L`Eau de Chloe Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Shiseido Zen