Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Sexy Amber marki Michael Kors to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sexy Amber został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, białe kwiaty i drzewo sandałowe.

Ambra Białe kwiaty Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Amber by Michael Kors.

Allure eau de parfum
Allure
Glam Jasmine

Sexy Amber Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Faktycznie bardzo przypominają Allure ale nie posiadają rozwinięcia i głębi Chanel. Bardzo ładne perfumy. Sexy na pewno, amber nie - chyba że Amber Heard ;) Mogą się z nią kojarzyć owszem. Dość słodkie, ciepłe, raczej linearne. Czuć każdy ze składników, najmniej żywicę bursztynową. Wstęp przypominający wyżej wspomniane Allure przygasa i potem pozostają niezmienne przez cały czas. Projekcja na odległość ramion, trwałość 6h. Na upały nie nadają się podobnie jak Chanel, jak dla mnie znacznie piękniejsze są w dni poniżej 20 stopni na zew. Nie są odkrywcze ale za to kobiece i magnetyczne. Mnie się bardzo podobają.

Adrianna
Adrianna

Zachęcona opiniami, nie tylko na stronie Fragrantici, postanowiłam sprawdzić to małe złote cudo :o)
Przepraszam wszystkich, dla których zapach ten podobny jest do Chanel " Allure" ( akurat ten zapach mam w swojej perfumiastej kolekcji ) ,ale w zupełności zgadzam się z moją poprzedniczką. Może mają coś podobnego w otwrarciu , ale po chwili każdy z nich to inna bajka.

Zapach od pana Korsa zdecydowanie dla miłośniczek sandałowca.Nie wiem czemu, ale ja czuję tu paczule, kaszmir czy coś podobnego. Zapach ciepły, otulający,jak szalik z kaszmiru właśnie.Jak dla mnie zapach na porę jesienno- zimową. Zapach nie z kategorii ciężkich czy słodkich.
Wszystko wyważone do fajnej równowagi. Nie zmęczy nikogo.

Jeśli mogę to zapach ten do złudzenia przypomina mi Next- "Cashmere". Oczywiście ile nosów tyle opinii, więc się nie mądrze :o)
I choć to nie do końca moja bajka to zdecydowanie warto przetestować. A ja skuszę się na niego ,jak na dworze zrobi się już chłodno.

fabiolkaa
fabiolkaa

Cudowny zapach - jak dla mnie najpiękniejszy z całej 'trójcy' Michael'a Kors'a. Otulający i uwodzicielski, chociaż nie zaryzykowałabym stwierdzenia, że tylko i wyłącznie na wieczory. Myślę, że równie dobrze sprawdzi się w jesienne i zimowe poranki.
Początek mocno przyprawowy - chłopak stwierdził, że pachnę jak dobre, niemieckie pierniczki. Chwilę później zapach staje się dużo łagodniejszy i pięknie kremowy. Wielbicielki sandałowca będą zachwycone, bo to bardzo ciekawa i seksowna jego odsłona! :)

Trwałość jak u Kors'a - bez zarzutu, projekcja bardzo dobra - piękny ogonek.
Na anglojęzycznej fragrantice wiele dziewczyn porównuje je do Allure - i rzeczywiście mają coś z klasyka, ale nie spodziewajmy się jego kopii - początek może i wspólny, ale później każdy z nich idzie swoją drogą.

Warto przetestować :)

Michael Kors Sexy Amber Eau de Parfum Spray, 1.7 oz
Michael Kors Sexy Amber Eau de Parfum Spray, 1.7 oz
FragranceX.com
88.99 USD
Michael Kors Sexy Amber Perfume by Michael Kors, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
NORDSTROM.com
Eau De Parfum 6.3oz
135.00 USD
Michael Kors Sexy Amber Eau de Parfum, 6.3 oz
Michael Kors Sexy Amber Eau de Parfum, 6.3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Sexy Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Sexy Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Amber marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Amber marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Cacharel Noa Gucci Gucci Guilty Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Kenzo Kenzo Amour Chloe L`Eau de Chloe Christian Dior Pure Poison Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Lancome Hypnose Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Ange ou Demon Calvin Klein Euphoria Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Estée Lauder Sensuous Christian Dior Hypnotic Poison Moschino Cheap & Chic I Love Love Christian Dior Midnight Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chloe Chloe Eau de Parfum