Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Mam: 14 Miałem: 4 Chcę: 15 Ukochany zapach: 1

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Sexy Amber marki Michael Kors to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sexy Amber został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żywica bursztynowa, białe kwiaty i drzewo sandałowe.

Żywica bursztynowa Białe kwiaty Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Amber by Michael Kors.

Allure eau de parfum
Glam Jasmine
Allure
Voile d'Ambre
Armani Mania

Sexy Amber Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Faktycznie bardzo przypominają Allure ale nie posiadają rozwinięcia i głębi Chanel. Bardzo ładne perfumy. Sexy na pewno, amber nie - chyba że Amber Heard ;) Mogą się z nią kojarzyć owszem. Dość słodkie, ciepłe, raczej linearne. Czuć każdy ze składników, najmniej żywicę bursztynową. Wstęp przypominający wyżej wspomniane Allure przygasa i potem pozostają niezmienne przez cały czas. Projekcja na odległość ramion, trwałość 6h. Na upały nie nadają się podobnie jak Chanel, jak dla mnie znacznie piękniejsze są w dni poniżej 20 stopni na zew. Nie są odkrywcze ale za to kobiece i magnetyczne. Mnie się bardzo podobają.

Adrianna
Adrianna

Zachęcona opiniami, nie tylko na stronie Fragrantici, postanowiłam sprawdzić to małe złote cudo :o)
Przepraszam wszystkich, dla których zapach ten podobny jest do Chanel " Allure" ( akurat ten zapach mam w swojej perfumiastej kolekcji ) ,ale w zupełności zgadzam się z moją poprzedniczką. Może mają coś podobnego w otwrarciu , ale po chwili każdy z nich to inna bajka.

Zapach od pana Korsa zdecydowanie dla miłośniczek sandałowca.Nie wiem czemu, ale ja czuję tu paczule, kaszmir czy coś podobnego. Zapach ciepły, otulający,jak szalik z kaszmiru właśnie.Jak dla mnie zapach na porę jesienno- zimową. Zapach nie z kategorii ciężkich czy słodkich.
Wszystko wyważone do fajnej równowagi. Nie zmęczy nikogo.

Jeśli mogę to zapach ten do złudzenia przypomina mi Next- "Cashmere". Oczywiście ile nosów tyle opinii, więc się nie mądrze :o)
I choć to nie do końca moja bajka to zdecydowanie warto przetestować. A ja skuszę się na niego ,jak na dworze zrobi się już chłodno.

fabiolkaa
fabiolkaa

Cudowny zapach - jak dla mnie najpiękniejszy z całej 'trójcy' Michael'a Kors'a. Otulający i uwodzicielski, chociaż nie zaryzykowałabym stwierdzenia, że tylko i wyłącznie na wieczory. Myślę, że równie dobrze sprawdzi się w jesienne i zimowe poranki.
Początek mocno przyprawowy - chłopak stwierdził, że pachnę jak dobre, niemieckie pierniczki. Chwilę później zapach staje się dużo łagodniejszy i pięknie kremowy. Wielbicielki sandałowca będą zachwycone, bo to bardzo ciekawa i seksowna jego odsłona! :)

Trwałość jak u Kors'a - bez zarzutu, projekcja bardzo dobra - piękny ogonek.
Na anglojęzycznej fragrantice wiele dziewczyn porównuje je do Allure - i rzeczywiście mają coś z klasyka, ale nie spodziewajmy się jego kopii - początek może i wspólny, ale później każdy z nich idzie swoją drogą.

Warto przetestować :)

Sexy Amber by Michael Kors 3.92 out of 5 based on 16 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Sexy Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Sexy Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Amber marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Amber marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Subscription Promo
Bvlgari Jasmin Noir Cacharel Noa Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Christian Dior Hypnotic Poison Gucci Gucci Guilty Chanel Coco Noir Lancome Hypnose Kenzo Kenzo Amour Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Chloe L`Eau de Chloe Chloe Chloe Eau de Parfum Boucheron Jaipur Bracelet Gucci Gucci Guilty Intense Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chopard Casmir Valentino Valentina