Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Michael for Men Michael Kors dla mężczyzn

Michael for Men Michael Kors dla mężczyzn

Mam: 14 Miałem: 4 Chcę: 11 Ukochany zapach: 1

tytoniowy
Michael for Men Michael Kors dla mężczyzn Zdjęcia Michael for Men Michael Kors dla mężczyzn Zdjęcia Michael for Men Michael Kors dla mężczyzn Zdjęcia

Michael for Men marki Michael Kors to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Michael for Men został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są kolendra, Żywica jodłowa, estragon, anyż gwiazdkowaty, kminek, bergamotka, kardamon i cynamon; nutami serca są tytoń, kadzidło i zamsz; nutami bazy są drzewo sandałowe, Śliwka, paczula i suszone owoce.

Kolendra Żywica jodłowa Estragon Anyż gwiazdkowaty Kminek Bergamotka Kardamon Cynamon

Tytoń Kadzidło Zamsz

Drzewo sandałowe Śliwka Paczula Suszone owoce

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Michael for Men by Michael Kors.

Homme Exceptionnel
Michael Kors for Men
F by Ferragamo Pour Homme
F by Ferragamo Black

Michael for Men Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo dobry męski zapach, bez przesadzonych akordów. wszystko doskonale wyważone. Tak dobrze,że spokojnie mogą się w niego ubrać kobiety. Ja z przyjemnością:-).
Bogaty skład głowy, ale nie wyczuwam wszystkiego.Na planie pierwszym pojawia się żywica jodłowa z anyżem, kminkiem a bergamotka dalikatnie wibruje pomiędzy. Dobry tytoń, zamsz i w tle dopalane kadzidło to najpiękniejsze nuty tego zapachu podbite drzewem sandałowym i śliwką. Elegancko. Sądzę że to perfumy dla mężczyzn od trzydzieski w górę. Flakon prosty ale korek koszmarny. Okropnie tandetny, zupełnie nie pasujący do tak szlachetnej zawartości.

PeterPan
PeterPan

DNA Michael-a Kors-a to duzo owocow, oczywiscie, ze przewazaja sliwki, ale to niczym tej wodzie nie ujmuje. Ja jestem nia zachwycony! Chyba znalazlem w koncu wode, ktore odpowiada mojemu charakterowi, choc troszke. Czuje w niej skore, troche jakiejs ostatnio palonej papieroski, jest cudownie. Zapach na wyjscie z facetami do baru, na podryw dziewczyn (dobrze, ze moja spi i nie jest na tym forum).
Co moge powiedziec wiecej o tej wodzie. Mysle, ze jak bylbym odpowiedzialny za nakrecenie nastepnej czesci 'God Father-a', juz chyba z Andym Garica i Michaelem Imperiolli (Christopher w Sopranos) jako jego synem to zlalbym ich wlasnie woda Michael Kors.
Pasuje mi cholernie do mafii. Do ich skorzanych kurtek, pod ktorymi cos zawsze sie moze ukryc.
OK, musze zatrzymac fantazje :)
Woda ma swietna trwalosc i projekcje, butelka jest niezbyt udana, ale to wciaz nie powoduje zebym jej nie kupil.
W mojej skali od 1-10 Michael otrzymal 9.5!
Polecam

Roq
Roq

Ten zapach ma to, czego na próżno szukałem w klocowatym Guccim PH. Podobieństwa owszem, istnieją, ale Michael to dla mnie gość z klasą i bogatym wnętrzem. Nie musi machać tanim kadzidłem, żeby być elegancki.
Jeśli jesteś misiem, bogato owłosionym, o wesołym usposobieniu, palaczem tytoniu, a do tego pieszczochem, Michael jest stworzony dla ciebie. Jest w nim milusio przyjemna skóra, zamsz, suszona śliwka (uwielbiam tę nutę) i piękny, łagodny, aromatyczny zapach tytoniu. Do tego zestawu aż prosi się o klasyczny kominek z trzaskającym ogniem. Powinni dodawać go wraz z flakonem.
W odróżnieniu od G, M trzyma się bliżej skóry i nie wali na kilometr. Ma wystarczający zasięg rażenia, żeby "wzruszyć" panią misiową.
Nie sądźcie, że to zapach dla staruszków. Michael to zapach dla dojrzałych, ale niekoniecznie starych facetów. Jest jak Sean Connery, ale trzydzieści lat temu.
Flakon prosty, męski i dość ciężki. Podoba mi się. Tylko plastykowa zatyczka drażni tandetą.
Konkluzja: - łykać, bo niedrogi i całkiem fajny. Zimową porą, laski w przedziale od trzydziestki do osiemdziesiątki będą wniebowzięte. Te starsze nie odróżniają zapachu poziomki od pasty BHP...

blueberry
blueberry

Michael for Men - takie piękne składniki, a wyszedł... przesłodzony kompot z suszu owocowego, z ultra mocną wędzoną śliwką węgierką (takie rzeczy wolę do użytku wewnętrznego). Owszem, raczej męski - coś w nim przeszkadza mi uznać go za uniseksowe pachnidło. Niestety nie wyczuwam tu tytoniu jako osobnego, nadającego ton kompozycji składnika, a całość w ostatniej fazie rozwoju sprawia wrażenie gumy do żucia o aromacie wyjątkowo nieidentycznym z naturalnym.

Dziwny to zapach jak na perfumy - dla mnie raczej nienoszalny i męczący w odbiorze, całe szczęście mężowi również nie przypadł do gustu. Zdecydowanie jesienno-zimowy lub wieczorowy, bo rozgrzewający. Średnia trwałość - 4 h na skórze, ale przyzwoita projekcja. Cieszę się, że poznałam, lecz po tak wysoko wycenionych perfumach spodziewałam się jednak większego szału.

gilbert
gilbert

Pierwsze, ogólne wrażenie - na pewno podoba mi się.

Otwarcie takie nieco w starym, szyprowym stylu, za sprawą chociażby delikatnie wyczuwalnych, cytrusowych nut (bergamotka).
Potem robi się dokładnie tak, jak opisywany jest Kors- gęsto i wibrująco.
Ciekawie wkomponowana nuta zamszu, nie jest ona IMO jakoś szczególnie realistyczna, ale wyczuwalna.
Dodatkowo anyż i cynamon.

Ja tutaj tytoniu za dużo nie wyłapuję, nie mniej pewnie i on tutaj odgrywa swoją rolę.
Zapach idzie trochę w stronę słodkości- ale nie jest przesłodzony, nadal zdecydowanie męski.

Dosyć przyjazny w odbiorze, nie odrzuca, ale ma swój charakter.
Na pewno dobra pozycja na jesienno/zimowe dni.

Stawiam go, podobnie jak chociażby Lalique Lion, gdzieś w połowie drogi pomiędzy geniuszem (do którego jednak Korsowi daleko), a banałem (którym na pewno również nie jest).

Gdybym miał oceniać, to zastanawiałbym się pomiędzy mocną 4, a 5, w skali 1-6.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Michael for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Michael for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Michael for Men marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Michael for Men marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Guy Laroche Drakkar Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Versace Versace Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Chanel Pour Monsieur Guerlain Vetiver Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Boucheron Jaipur Homme Bentley Bentley for Men Intense Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Eau Sauvage Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Serge Lutens Ambre Sultan Versace Dreamer Guerlain Heritage Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Code Moschino Uomo?