Marki » M » « Grupy

Island Palm Beach Michael Kors dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

rumowy
Island Palm Beach Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Island Palm Beach marki Michael Kors to perfumy dla kobiet. Island Palm Beach został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, różowy pieprz i rum; nutami bazy są wanilia i herbata.

Grejpfrut Pomarańcza

Jaśmin Różowy pieprz Rum

Wanilia Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Palm Beach by Michael Kors.

Un Jardin Sur Le Nil

Island Palm Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Island Palm Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Island Palm Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Palm Beach marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Palm Beach marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Confetto Tremendous Tremendous for Men Zara Lirio de Agua Faconnable Face a Face pour Homme Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Nicolas Danila Arabian Gardens Mona di Orio Chamarre Coty La Rose Jacqueminot Demeter Fragrance Crayon Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010