Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Island Fiji Michael Kors dla kobiet

skórzany
tropikalny
Island Fiji Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Island Fiji marki Michael Kors to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak tulipan, wiciokrzew, kaktus, imbir, jaśmin, mango, kiwi, brzoza, zamsz, gardenia tahitańska, plumeria i róża bułgarska.

Tulipan Wiciokrzew Kaktus Imbir Jaśmin Mango Kiwi Brzoza Zamsz Gardenia tahitańska Plumeria Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Fiji by Michael Kors.

Island Fiji Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Island Fiji, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Island Fiji, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Fiji marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Fiji marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Lancome O Oui! Cacharel Eau de Eden Montana Montana Blue Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Matthew Williamson Lotus Halloween Halloween Kiss DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Bath and Body Works Rainkissed Leaves Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Daisy Fuentes Dianoche Ocean Kristen Michele Notes Fraiches Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route