Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Island Capri Michael Kors dla kobiet

Island Capri Michael Kors dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Island Capri Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Island Capri marki Michael Kors to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Island Capri został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cyprys, bazylia, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są liść figi, róża, jaśmin i fiołek parmeński; nutami bazy są skóra, mech dębowy i drzewo oliwne.

Cyprys Bazylia Bergamotka Gorzka pomarańcza

Liść figi Róża Jaśmin Fiołek parmeński

Skóra Mech dębowy Drzewo oliwne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Capri by Michael Kors.

Island Capri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Island Capri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Island Capri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Capri marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Capri marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Lanvin Rumeur Shiseido Zen L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Salvador Dali Little Kiss Me Arno Sorel Jardins de Babel Women