Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

skórzany
dymny
Island Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Island Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Island marki Michael Kors to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Island został wydany w 2005 roku. Island stworzyli Christophe Laudamiel i Loc Dong. nutami serca są tulipan, wiciokrzew, imbir, lilia i róża bułgarska; nutami bazy są brzoza, drzewo sandałowe, jaśmin i jabłko. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Bath & Body Line Of The Year 2006.

Tulipan Wiciokrzew Imbir Lilia Róża bułgarska

Brzoza Drzewo sandałowe Jaśmin Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island by Michael Kors.

Island Recenzje Perfum

Island by Michael Kors 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Island, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Island, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Courreges Courreges in Blue Ralph Lauren Polo Sport Woman Escada Into the Blue Avon Blue Rush for Her Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Menard L'eau de Ryokuei Sarantis B.U. Icy Antonio Puig Thais Daisy Fuentes So Luxurious Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Royal Apothic City Of Angels