Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chic Michael Kors dla kobiet

Chic Michael Kors dla kobiet

tuberozowy
dymny

Chic marki Michael Kors to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Chic został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, tuberoza i marokańskie kadzidło.

Przyprawy Tuberoza Marokańskie kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic by Michael Kors.

Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Lalique Eau de Lalique The Body Shop Javari Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Perfumer`s Workshop Samba Heat Women DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Opus Oils Dirty Sexy Wilde Yves Rocher Eryo Lubin Inedite By Bobo Dinner Ava Luxe Cafe Noir