Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chic Michael Kors dla kobiet

Chic Michael Kors dla kobiet

tuberozowy
dymny

Chic marki Michael Kors to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, tuberoza i marokańskie kadzidło.

Przyprawy Tuberoza Marokańskie kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic by Michael Kors.

Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Karl Lagerfeld KL Victoria`s Secret Rapture Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Baldessarini Strictly Private biehl parfumkunstwerke al02 Essentially Me Amber Tesori d`Oriente Te Verde Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Gutenberg Parfums Gutenberg Limited Ava Luxe Cafe Noir