Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chic Michael Kors dla kobiet

Chic Michael Kors dla kobiet

tuberozowy
dymny

Chic marki Michael Kors to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Chic został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, tuberoza i marokańskie kadzidło.

Przyprawy Tuberoza Marokańskie kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic by Michael Kors.

Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania L`Artisan Parfumeur Navegar Frapin 1270 Bond No 9 Brooklyn Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Atelier Flou Katana Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Ayala Moriel Roses et Chocolat Calvin Klein ck IN2U Heat Him Nickel Suzy Panty Il Profvmo Chocolat Amere