Marki » M » aromatyczne « Grupy

Michael Jordan Michael Jordan dla mężczyzn

Michael Jordan Michael Jordan dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Michael Jordan marki Michael Jordan to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są cyprys, koniak, grejpfrut, igły cedru, brazylijskie drzewo różane, geranium i cytryna; nutami serca są jagody jałowca, lawenda, jodła, zielona herbata, szałwia muszkatołowa, goździk (przyprawa) i kadzidło; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Cyprys Koniak Grejpfrut Igły cedru Brazylijskie drzewo różane Geranium Cytryna

Jagody jałowca Lawenda Jodła Zielona herbata Szałwia muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kadzidło

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Michael Jordan by Michael Jordan.

Michael Jordan Recenzje Perfum

PeterPan
PeterPan

Nadaje sie do silownii lub na boisko sportowe. Tyle moge powiediec na temat tej wody.

=============================

Po 16 latach kupilem ta wode, wiec bedzie moja mala (podwojna) recenzja.
Zapach kojarzy mi sie z pewnym wydarzeniem (wyjazd do Polski w 1997), dlatego go kupilem, cena dodatkowo bardzo atrakcyjna.
Sam zapach jest bardzo mily dla mnie, jest aromatycznym zapachem z pewna przewaga slodkiego powiewu, czuje rowniez pewnego rodzaju 'spiciness'.
Projekcja i trwalosc sa bardzo kiepskie, zapach trzyma sie dobrze ale bardzo blisko ciala.
Moim zdaniem jest on idealny dla mlodych i dla ludzi prowadzacych aktywny tryb zycia. Pewnie mozna sie nim spsikac przed wyjsciem na gym czy na jakikolwiek sportowy event.
Czy polecilbym go?
Tak. Moim zdaniem jest lepszy od moich ostatnich zakupow CK Be czy One, ma podobna trwalosc i projekcje, ale jest o wiele cieplejszy i nie czuc w nim az ta duzo taniego mydla PKP. Cena jest fenomenalna, nie pamietam dokladnie co do centa ile placilem, ale nie bylo to wiecej niz $30.
W skali do 10, ta woda dostanie ode mnie 8/10 tylko dlatego, ze jest troszke za slaba.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Jordan Michael Jordan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Jordan Michael Jordan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Michael Jordan marki Michael Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Michael Jordan marki Michael Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Perry Ellis 360° for Men Etienne Aigner XXX Large Aigner Gap The Visionary Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope The Healing Garden Perfect Calm Roger & Gallet Lavande Royale Krigler Established Cognac Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Taylor of London Calming Lavender Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Melvita Floral Water Lemon Balm