Marki » M » aromatyczne « Grupy

Mam: 1 Miałem: 3

wodny
ozonowy
23 Michael Jordan dla mężczyzn Zdjęcia 23 Michael Jordan dla mężczyzn Zdjęcia

23 marki Michael Jordan to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 23 został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, czarna porzeczka, arbuz, liść figi, geranium, magnolia i piżmo.

Grejpfrut Czarna porzeczka Arbuz Liść figi Geranium Magnolia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 23 by Michael Jordan.

23 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Jordan 23, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Jordan 23, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 23 marki Michael Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 23 marki Michael Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin L`Homme Sport Joop! Joop! Homme Hermes Terre d'Hermes Jean Paul Gaultier Le Male Amouage Jubilation for Men Robbie VanGogh Blue Nehru Extrait de Parfum Dueto Parfums Golden Boy Olympic Orchids Artisan Perfumes Blackbird Olympic Orchids Artisan Perfumes Olympic Rainforest 2 2 Olympic Orchids Artisan Perfumes DEV #2: The Main Act Mancera Sand Aoud Montale Royal Aoud Montale Fougeres Marines Diesel Fuel For Life Spirit Al-Rehab Superman Profumum Roma Rosae Mundi Robert Piguet Oud Ted Lapidus Black Soul Phaedon Tabac Rouge