Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mexx pure Life Woman Mexx dla kobiet

Mexx pure Life Woman Mexx dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 8

Mexx pure Life Woman marki Mexx to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mexx pure Life Woman został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są liczi, czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są lilia, fiołek i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i heliotrop.

Liczi Czarna porzeczka Bergamotka

Lilia Fiołek Jaśmin

Ambra Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx pure Life Woman by Mexx.

Mexx pure Life Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx pure Life Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx pure Life Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx pure Life Woman marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx pure Life Woman marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Moon Sparkle Paco Rabanne Ultrared Avon Pur Blanca Blush L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Pierre Balmain Eau d'Ivoire Rampage Blue Eyes Victoria`s Secret Pretty in Pink Mariah Carey Lollipop Bling Honey Esme Rene Eve's Secret Sugababes Tempt Clinique Clinique Happy In Bloom 2011