Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mexx XX Wild Mexx dla kobiet

Mexx XX Wild Mexx dla kobiet

Mexx XX Wild Mexx dla kobiet Zdjęcia Mexx XX Wild Mexx dla kobiet Zdjęcia Mexx XX Wild Mexx dla kobiet Zdjęcia

Mexx XX Wild marki Mexx to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mexx XX Wild został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, malina i bergamotka; nutami serca są Ślazówka letnia, plumeria i róża; nutami bazy są ambra, wanilia i heliotrop.

Kwiat pomarańczy Malina Bergamotka

Ślazówka letnia Plumeria Róża

Ambra Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx XX Wild by Mexx.

Mexx XX Wild Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx XX Wild, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx XX Wild, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx XX Wild marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx XX Wild marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adidas Floral Dream Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Sarantis C-Thru Ruby Avon Scentini Nights Purple Pulse Adidas Fruity Rhythm Guerlain La Petite Robe Noir Donna Karan DKNY Be Delicious Nina Ricci Nina Gucci Gucci Guilty Intense Priscilla Presley Indian Summer Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Christian Dior J`adore Christian Dior Miss Dior (new) Chanel Allure eau de parfum Yves Saint Laurent Black Opium Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Clinique Clinique Happy In Bloom 2013 Oriflame Visions V Love Story Anna Sui La Vie de Boheme Donna Karan DKNY Be Delicious Electric Bright Crush