Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mexx Waterlove Woman Mexx dla kobiet

Mexx Waterlove Woman Mexx dla kobiet

Mexx Waterlove Woman Mexx dla kobiet Filmy

Mexx Waterlove Woman marki Mexx to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mexx Waterlove Woman został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są morela, melon i biała brzoskwinia; nutami serca są frezja, heliotrop i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i białe piżmo.

Morela Melon Biała brzoskwinia

Frezja Heliotrop Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx Waterlove Woman by Mexx.

Mexx Waterlove Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx Waterlove Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx Waterlove Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx Waterlove Woman marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx Waterlove Woman marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Elizabeth Taylor White Diamonds Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Boucheron Trouble Max Mara Max Mara Montblanc Femme de Montblanc Laura Biagiotti Roma Jesus Del Pozo In Black Cartier La Panthere Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Blumarine Bellissima Rochas Muse de Rochas Lalique Amethyst Cacharel Eden Van Cleef & Arpels First Vivienne Westwood Anglomania Lacoste Inspiration Alexander McQueen My Queen Giorgio Armani Armani Code for Women Coty Ex`cla-ma`tion Play