Marki » M » « Grupy

Mexx First Sunshine Man Mexx dla mężczyzn

Mexx First Sunshine Man Mexx dla mężczyzn

cynamonowy
Mexx First Sunshine Man Mexx dla mężczyzn Zdjęcia Mexx First Sunshine Man Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Mexx First Sunshine Man marki Mexx to perfumy dla mężczyzn. Mexx First Sunshine Man został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi zielone jabłko; nutą serca jest cynamon; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Zielone jabłko

Cynamon

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx First Sunshine Man by Mexx.

Mexx First Sunshine Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx First Sunshine Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx First Sunshine Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx First Sunshine Man marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx First Sunshine Man marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Pacsun Vurt Stella McCartney Stella Nude CnR Create Scorpio Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Breil Milano Complicity for Her Rubino Cosmetics Room 726 Red So...? So...? Inspired Gap Core Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue Novae Plus Shinny Violet Cadillac Cadillac Women