Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mexx Black for Him Mexx dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 12

wodny
Mexx Black for Him Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Mexx Black for Him marki Mexx to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mexx Black for Him został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są nuty wodne, pieprz i mandarynka; nutami serca są lilia wodna i cedr virginia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Nuty wodne Pieprz Mandarynka

Lilia wodna Cedr Virginia

Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx Black for Him by Mexx.

Boss Bottled

Mexx Black for Him Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Eksperymentalnie obwąchany. Rozwodnione lilie i lotosy w wersji damskiej uważam za nieznośne na dłuższą metę. Postanowiłam spróbować czegoś męskiego z tej bajki.

Pieprz i ambra zdecydowanie robią dobrą robotę, ale nie dają rady przewartościować kategorii - to wodniak. Leciutki, przyjemny, słodko-słony. Na początku wywołuje posmak proszku do prania, ale to szybko mija. Nie czuć żadnych cytrusów. Sandał jest pod (niezbyt głęboką, liliową) wodą.

Jako męskie pachnidło wypada mizernie, ale kobietom polecam spróbować w poszukiwaniu ochłody.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx Black for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx Black for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx Black for Him marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx Black for Him marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Oriflame Sir Avebury Christian Dior Dior Homme Intense Playboy Playboy Malibu Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Oriflame Architect Mirato Malizia Uomo Vetyver Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Versace Versace Pour Homme Loewe Loewe 7 Natural Givenchy Givenchy Gentleman Kenzo Kenzo pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Mexx Mexx Man Hugo Boss Boss Pure Calvin Klein Contradiction Hugo Boss Hugo XY Hugo Boss Hugo Prada Luna Rossa