Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mexx Black for Her Mexx dla kobiet

Mexx Black for Her Mexx dla kobiet

Mexx Black for Her Mexx dla kobiet Zdjęcia

Mexx Black for Her marki Mexx to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mexx Black for Her został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są piwonia, czarna porzeczka, aksamitka i frezja; nutami serca są morela, liczi, gruszka, cedr virginia i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Piwonia Czarna porzeczka Aksamitka Frezja

Morela Liczi Gruszka Cedr Virginia Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx Black for Her by Mexx.

Mexx Black for Her Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Ten zapach to pomieszanie z poplątanym. Nie wiem dlaczego spece od reklamy - nazwali go "Black"...
Ponieważ w tych perfumach nie ma nic tajemniczego, ani zaskakującego.

Kojarzy mi się on z wiosną i suszącym się na zimnym jeszcze wietrze praniem... Dlaczego?
Jest jakoś tak... "świeżo", nawet kwaśno za sprawą cedru i gruszki, a potem lekko kwiatowo (aksamitka, piwonia, lotos).

Nie przepadam za tymi nutami zapachowymi, bo wolę coś bardziej ciężkiego, słodszego. Czarnej porzeczki nie ma. Końcowo tylko drzewo sandałowe sprawia, że zapach staje się bezpieczny na co dzień.
Mimo, że tanie jak barszcz to nie kupię. ;)

patetico
patetico

Naprawdę bardzo przyjemny zapach.
W temacie nazwy - "black" wygląda to tak, że czarna jest tu tylko porzeczka, która jest głównym składnikiem tych perfum, ale w postaci dojrzałego owocu, bez charakternych listków.
Do tego sporo liczi i złocista gruszka.
Moje skojarzenia wędrują bardziej w stronę bieli niż czerni, bo zapach staje się w miarę ewolucji bardzo miękki, kremowy, z wanilią, piżmem i sandałowcem, a z owoców dostajemy jasny, delikatny miąższ.
Kwiaty nie wyróżniają się, choć widzę, że chyba osoby głosujące typują aksamitkę (nie mam pojęcia dlaczego, bo ona ma bardzo ostry, specyficzny zapach).
Bardzo lubię takie przytulne aromaty stosować przed snem, na dzień Black pasuje do puchatego swetra.
Flakonu bym jednak nie kupiła z uwagi na kiepską trwałość, szkoda:(
Kategoria w stylu owocowo-waniliowo-drzewne.
Niestety słaba trwałość i delikatna projekcja.
Polecam poszukującym miłego, ciepłego, spokojnego zapachu:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx Black for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx Black for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx Black for Her marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx Black for Her marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein CK IN2U for Her Yves Rocher So Elixir Priscilla Presley Indian Summer Lanvin Eclat d’Arpège Naomi Campbell Cat Deluxe Giorgio Armani Armani Code for Women Versace Versense Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Yves Saint Laurent Manifesto Calvin Klein Truth Adam Levine Adam Levine for Women Trussardi My Name Laura Biagiotti Venezia 2011 Giorgio Armani Si Lady Gaga Fame Cacharel Noa The Different Company Sublime Balkiss Avon Today