Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx dla kobiet

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx dla kobiet

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx dla kobiet Zdjęcia Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx dla kobiet Zdjęcia

Mexx Berlin Summer Edition for Women marki Mexx to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mexx Berlin Summer Edition for Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i cytryna; nutami serca są frezja, heliotrop i jaśmin; nutami bazy są głóg, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Tangeryna Cytryna

Frezja Heliotrop Jaśmin

Głóg Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx Berlin Summer Edition for Women by Mexx.

Mexx Berlin Summer Edition for Women Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Ulotne wspomnienie wakacji... Zaciekawił mnie kiedyś w nich głóg ale niestety nie czuję go prawie wcale. Perfumy są lekkie, świeże ale za sprawą piżma i drewna sandałowego - bardziej otulające niż orzeźwiające. Pasują mi do nich też określenia: dziewczęce, mega pozytywne w odbiorze, beztroskie, bezpretensjonalne... Może przez to nie mogę ich jakoś brać na poważnie i używam w te dni kiedy zaczynam "zapachowy detoks" i pozwalam nosowi odpocząć od cięższego kalibru;-) Mimo to perfumy te są przyjemne. W porównaniu z młodszymi Mexxami - są o wiele ciekawsze. Niestety - trwałość taka sama, czyli krótka:-(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx Berlin Summer Edition for Women marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx Berlin Summer Edition for Women marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Chopard Infiniment Divine L'inspiratrice Puma Puma Woman Al-Rehab Lansy Jil Sander Style Sarah Jessica Parker Covet Jette Joop Jette Heartbeat Lacoste Femme de Lacoste Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Baldinini Baldinini Parfum Glace D.S. & Durga 1538 Rheims