Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn

Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn

skórzany
dymny
Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn Zdjęcia Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Mexx Berlin Summer Edition for Men marki Mexx to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mexx Berlin Summer Edition for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są brzoza i lawenda; nutami serca są irys, szałwia i cynamon; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Brzoza Lawenda

Irys Szałwia Cynamon

Wanilia Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx Berlin Summer Edition for Men by Mexx.

Mexx Berlin Summer Edition for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx Berlin Summer Edition for Men marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx Berlin Summer Edition for Men marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gin Tonic Gin Tonic Man Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Puma Flowing Free Man Fragonard Papa Cheri Creed Windsor O Boticario Dimitri Koto Parfums L`Eau de Arthur Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 CnR Create Scorpio for Men