Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn

Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn

skórzany
dymny
Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn Zdjęcia Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Mexx Berlin Summer Edition for Men marki Mexx to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mexx Berlin Summer Edition for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są brzoza i lawenda; nutami serca są irys, szałwia i cynamon; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Brzoza Lawenda

Irys Szałwia Cynamon

Wanilia Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mexx Berlin Summer Edition for Men by Mexx.

Mexx Berlin Summer Edition for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mexx Berlin Summer Edition for Men marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mexx Berlin Summer Edition for Men marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo XY Benetton Benetton Sport Man Shaik Chic Shaik No 70 Ferrari Ferrari Light Essence Antonio Puig Quorum Aveda Yatra Odori Iris Maitre Parfumeur et Gantier Centaure David & Victoria Beckham Pure Instinct Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Michael Jordan Legend Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco