Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

wodny
kwaśny
lekko korzenny
Fly High Woman Mexx dla kobiet Zdjęcia Fly High Woman Mexx dla kobiet Zdjęcia

Fly High Woman marki Mexx to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fly High Woman został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są yuzu, czerwona porzeczka i arbuz; nutami serca są stefanotis, róża majowa i bez; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Yuzu Czerwona porzeczka Arbuz

Stefanotis Róża majowa Bez

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fly High Woman by Mexx.

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme
Adidas Get Ready! For Her

Fly High Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Fly High Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Fly High Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fly High Woman marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fly High Woman marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Incandessence Dolce&Gabbana D&G Light Blue Masaki Matsushima Masaki/Masaki Givenchy Ange ou Demon Christina Aguilera Christina Aguilera Moschino Cheap & Chic I Love Love Kenzo Kenzo Amour Salvatore Ferragamo Signorina Yves Saint Laurent Baby Doll Thierry Mugler Womanity Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Sarantis C-Thru Emerald Beyonce Beyoncé Heat The Mrs. Carter Show World Tour Limited Edition Bruno Banani Absolute Woman Puma Sync Woman Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Puma Yellow Nina Ricci Ricci Ricci Christian Dior J`adore