Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fly High Man Mexx dla mężczyzn

Fly High Man Mexx dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 4

Fly High Man Mexx dla mężczyzn Zdjęcia Fly High Man Mexx dla mężczyzn Zdjęcia Fly High Man Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Fly High Man marki Mexx to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fly High Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, bazylia i tangeryna; nutami serca są szafran i geranium; nutami bazy są nuty drzewne i heliotrop.

Czarna porzeczka Bazylia Tangeryna

Szafran Geranium

Nuty drzewne Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fly High Man by Mexx.

Fly High Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Fly High Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Fly High Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fly High Man marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fly High Man marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Mugler Cologne Hermes Terre d'Hermes Thierry Mugler A*Men Pure Malt Hermes Voyage d`Hermes Tom Ford Grey Vetiver Versace Versace Pour Homme Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Aqva Pour Homme Creed Aventus Olivier Durbano Black Tourmaline Yves Saint Laurent Kouros Energizing 2010 Mark Buxton Devil In Disguise Bond No 9 Wall Street Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Amouage Reflection Man Franck Olivier Eau de Passion Men Kenzo Kenzo pour Homme Rasasi Egra Men Escada Escada Magnetism for Men