Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Diversity Mexx dla mężczyzn

Diversity Mexx dla mężczyzn

Miałem: 1

Diversity Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Diversity marki Mexx to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Diversity został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, imbir, kardamon i cytryna amalfi.

Drzewo sandałowe Ambra Imbir Kardamon Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diversity by Mexx.

Diversity Recenzje Perfum

Diversity by Mexx 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Diversity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Diversity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diversity marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diversity marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Juicy Couture Dirty English for Men Geoffrey Beene Bowling Green Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Oriflame Platinum Guerlain Chamade Pour Homme Profumi di Pantelleria Dammuso I Profumi di Firenze Terra di Siena Vero Profumo onda eau de parfum Xerjoff Nio