Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Diversity Mexx dla mężczyzn

Diversity Mexx dla mężczyzn

Miałem: 1

Diversity Mexx dla mężczyzn Zdjęcia

Diversity marki Mexx to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Diversity został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, imbir, kardamon i cytryna amalfi.

Drzewo sandałowe Ambra Imbir Kardamon Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diversity by Mexx.

Diversity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Diversity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Diversity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diversity marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diversity marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Bottled Van Cleef & Arpels Zanzibar Tom Ford Japon Noir Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Ted Baker Endurance Indult Reve En Cuir Tom Ford Bois Marocain Oriflame Platinum Vero Profumo onda eau de parfum Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum