Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Diversity Mexx dla kobiet

Miałem: 4

kawowy
Diversity Mexx dla kobiet Zdjęcia

Diversity marki Mexx to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Diversity został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i gruszka; nutami serca są frezja, róża, konwalia i kawa; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i wanilia.

Czarna porzeczka Gruszka

Frezja Róża Konwalia Kawa

Wetyweria Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diversity by Mexx.

Diversity Recenzje Perfum

magdala
magdala

Towarzysze i Towarzyszki, to był zapach... I jak słusznie zauważyła Mangos,najlepszy zapach Mexxa, ba, śmiem twierdzić,że to w ogóle jeden z lepszych zapachów. I dlatego już go nie ma - bo co produkować dobre zapachy :( Moja kochana kombinacja słodko-gorzka. Kawa, ale taka ciemna, palona , trochę wanilii, później gdzieś trochę owoców, ale to porzeczki i gruszki, więc niekoniecznie zbyt słodko.Cudo, z takiej se średniej półki, cena dla ludzi, trwałość bardzo dobra (wiem co mówię, bo u mnie wszystko w zapachowy proch się obraca). Gdyby poszło pod szyldem jakiś "armanich" czy innyc "guccich" nikt by się nie skapował.Szkoda,żal i zgrzytanie zębów.

mangos
mangos

Jak przez mgłę je pamiętam. Wspaniały mix gruszki i kawy. Chyba najlepszy zapach Mexx. No i jak to zwykle bywa- już nie do kupienia. :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mexx Diversity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mexx Diversity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diversity marki Mexx. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diversity marki Mexx reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Yves Rocher Ode au Reve Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Vanille Noire Serge Lutens Feminite du Bois Givenchy Pi Lolita Lempicka Si Lolita Calvin Klein Obsession Sheer Carner Barcelona Rima XI Kenzo Flower by Kenzo Oriental Kenzo Kenzo Amour Le Parfum L`Occitane en Provence Ambre Avon Far Away Exotic Avon Avon Sensuelle Carner Barcelona Tardes Yves Rocher Hoggar Shiseido Feminite du Bois Hermes Hermessence Ambre Narguile Diptyque Tam Dao Pierre Balmain Ambre Gris