Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mercedes-Benz Mercedes-Benz dla mężczyzn

Mercedes-Benz Mercedes-Benz dla mężczyzn

Mercedes-Benz Mercedes-Benz dla mężczyzn Zdjęcia

Mercedes-Benz marki Mercedes-Benz to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mercedes-Benz został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są galbanum, gałka muszkatołowa, fiołek i pieprz; nutami bazy są wetyweria, paczula i cedr virginia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Galbanum Gałka muszkatołowa Fiołek Pieprz

Wetyweria Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mercedes-Benz by Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Recenzje Perfum

Rossi
Rossi

Zgodzę się z Raw. Zapach tak syntetyczny, że aż głowa boli. Generalnie szkoda pięniedzy na ten zapach, który jest po prostu bardzo słaby. Niech Mercedes zostanie przy samochodach, a perfumy niech robią Ci co się na tym znają.

Raw
Raw

Nie przypadł mi ten zapach do gustu, powiem więcej chyba najgorszy zapach jakim wąchałem od ostatnich kilku miesięcy. Strasznie mnie drażni i męczy, na pewno jest tu sporo syntetycznych składników.

PeterPan
PeterPan

Mercedes-Benz, pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne. Elegancka prezencja, swietna butelka, ladnie zapakowana, wszystko dziala jak powinno.
Otwarcie, jak ktos lubi fiolki, troche cytryny to ja bynajmniej tak czuje poczatek. Przypomina mi to troche Fahrenheita wlasnie w tej pierwszej fazie. Pozniej zapach sie uspokaja i przechodzi w kierunku Burberry Touch, tak mi nos mowi. Jednak sa to porownania zwiazane z tym, ze mamy do czynienia z roznymi zapachami i potrafimy je rozroznic. Mercedes jak na dobra marke samochodowa przystalo jest poddany ostrej ocenie, prawie jak przez JD Power Associates. Czytalem kilka wypowiedzi dosc krytycznych na temat tego zapachu, co nie jest prawda. Ludzie, albo nie moga zaakceptowac tego, ze mamy coraz wiecej wod od celebrities, albo maja jakies 'issues' z Mercedesem.
Wracajac do samego zapachu. Uwazam, ze jest swietny. Nie jest to orginal, nie jest to nic szczegolnie nowego, ale ma w sobie duzo elegancji i krzyczy wakacje, lato. Trwalosc jest znakomita, lecz nalezy wystrzelic w swoja strone wiecej niz dwa czy trzy spray-e. Projekcja za to nie nalezy do powalajcych. Mozna ja czuc, ale blisko ciala. Na pewno nadaje sie na spotaknia businessowe, do codziennego uzytku, nie odstraszy nikogo. Na mnie, woda ta utrzymala sie okolo 8 godzin, tak jak dzien pracy. Co ciekawe podczas wytezenia pracy i wystapienia potu, woda zaczyna pracowac wysmienice. Jakby narodzila sie na nowo. Polecam ten zapach dla osob, ktore lubia zapachy cytrusowe, chca miec cos orginalnego i nie wybijacego otoczenia. Cena, nalezy do umiarkowanych biorac pod uwage, ze flakon ktory dostalem to 120ml.
W mojej ocenie, od 1-10, daje z czystym serduchem 9.
Teraz juz tylko czekam na gorace dni.

Mercedes-Benz by Mercedes-Benz 2.00 out of 5 based on 6 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

Mercedes-Benz Mercedes Benz eau de toilette tester for men 4 oz
Mercedes-Benz Mercedes Benz eau de toilette tester for men 4 oz
Gift Set 5oz
35.19 USD
Mercedes-Benz Mercedes Benz Gift Set II. Eau De Toilette 2,5 oz Deodorant Stick 2,6 oz
StrawberryNET.com
FragranceX.com
75.00 USD
Mercedes Benz Cologne by Mercedes Benz, 4 oz Eau De Toilette Spray for Men
Mercedes Benz Cologne by Mercedes Benz, 4 oz Eau De Toilette Spray for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mercedes-Benz Mercedes-Benz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mercedes-Benz Mercedes-Benz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mercedes-Benz marki Mercedes-Benz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mercedes-Benz marki Mercedes-Benz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Baldessarini Del Mar Baldessarini Escada Escada Casual Friday Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Nikos Sculpture Blue Breeze Etro Benetroessere Raving Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Creed Vetiver Jo Malone Black Vetyver Cafe Pierre Balmain Carbone de Balmain Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him Antonio Miro Siesta Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli