Marki » M » drzewno - szyprowe « Grupy

Le Parfum Mercedes-Benz dla mężczyzn

Le Parfum Mercedes-Benz dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 5

agarowy
Le Parfum Mercedes-Benz dla mężczyzn Zdjęcia Le Parfum Mercedes-Benz dla mężczyzn Zdjęcia

Le Parfum marki Mercedes-Benz to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Le Parfum został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są liście fiołka, galbanum i szafran; nutami bazy są paczula, wetyweria, agar (oud) i ambra.

Bergamotka Różowy pieprz

Liście fiołka Galbanum Szafran

Paczula Wetyweria Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Parfum by Mercedes-Benz.

Tuscan Leather
La Yuqawam Homme

Le Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mercedes-Benz Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mercedes-Benz Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Parfum marki Mercedes-Benz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Parfum marki Mercedes-Benz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Ralph Lauren Polo Christian Dior Midnight Poison Guerlain Coriolan Nina Ricci Memoire D'homme John Varvatos Vintage Coty Stetson Fresh Diptyque Opone Trussardi Fresh Uomo Carven Le Vetiver Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Cuba Paris Cuba Brown Cofinluxe Watt Blue