Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

dymny
Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Omega marki Mendittorosa to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Omega został wydany w 2012 roku. Omega stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel. Nutę głowy stanowi kmin; nutami serca są jaśmin, irys i skóra; nutami bazy są wanilia, olibanum, agar (oud) i białe piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa.

Kmin

Jaśmin Irys Skóra

Wanilia Olibanum Agar (oud) Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Omega by Mendittorosa.

Omega Recenzje Perfum

Irys wymieszany z kminem i nutami drzewnymi. Zapach gorzko - pudrowy, momentami ostry, męski. Interesujący, ale kompletnie nie moja bajka.

vertigo
vertigo

Mendittorosa - Omega.
Kompozycja tak piękna, że aż nieprawdopodobna i dla mnie chyba nienoszalna. Sam producent woli nawet nie nazywać jej perfumami.
Omega jest przede wszystkim przepięknie łagodnie żywiczna i cielesno-piżmowa. Wyczuwalny jest delikatny sucho-pudrowy irys i w samej głębi odrobina drewna agarowego.
Uważam, że ten zapach doskonale wpisuje się w koncepcję skin-scent. Nieco mocniejszy niż standardowy, ale jednak skin-scnet.
Bardzo osobisty zapach (a nie pachnidło), który utożsami się z odpowiednim noszącym, a noszący z nim.
Zachwycający!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mendittorosa Omega, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mendittorosa Omega, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Omega marki Mendittorosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Omega marki Mendittorosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Antonio Banderas Diavolo Avon Black Suede Touch Krizia Time Woman Comme des Garcons 8 88 Michael Kors Chic Serge Lutens Chergui Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Parfum d`Empire Ambre Russe Demeter Fragrance Cinnamon Toast Nickel Calamity Ginger Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Anya`s Garden Amberess