Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

skórzany
Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Omega Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Omega marki Mendittorosa to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Omega został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, agar (oud), jaśmin, irys, fiołek, wyszukane drewna, kmin, drzewo różane, kadzidło, cedr virginia, białe piżmo i wanilia.

Skóra Agar (oud) Jaśmin Irys Fiołek Wyszukane drewna Kmin Drzewo różane Kadzidło Cedr Virginia Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Omega by Mendittorosa.

Omega Recenzje Perfum

Irys wymieszany z kminem i nutami drzewnymi. Zapach gorzko - pudrowy, momentami ostry, męski. Interesujący, ale kompletnie nie moja bajka.

vertigo
vertigo

Mendittorosa - Omega.
Kompozycja tak piękna, że aż nieprawdopodobna i dla mnie chyba nienoszalna. Sam producent woli nawet nie nazywać jej perfumami.
Omega jest przede wszystkim przepięknie łagodnie żywiczna i cielesno-piżmowa. Wyczuwalny jest delikatny sucho-pudrowy irys i w samej głębi odrobina drewna agarowego.
Uważam, że ten zapach doskonale wpisuje się w koncepcję skin-scent. Nieco mocniejszy niż standardowy, ale jednak skin-scnet.
Bardzo osobisty zapach (a nie pachnidło), który utożsami się z odpowiednim noszącym, a noszący z nim.
Zachwycający!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mendittorosa Omega, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mendittorosa Omega, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Omega marki Mendittorosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Omega marki Mendittorosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Lalique Eau de Lalique Tommy Bahama Tommy Bahama Men Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Lalique Lalique Pour Homme Equus Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Culti Terraforte Carolina Herrera CH Men Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Ayala Moriel Epice Sauvage